Akıllı Ev Sistemleri


Asos Elektronik olarak, akıllı ev sistemleri, akıllı ev otomasyonu ve akıllı ev çözümleri alanında hizmet sunuyoruz  Kablolu ve kablosuz akıllı ev otomasyonları ve çözümlerimiz için bizi arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hepimiz akıllı cihazları kullanmanın kolaylığını yaşıyoruz. Bu cihazları işlerimizi kolaylaştırmanın yanı sıra konforumuz içinde kullandığımızda çok keyifli zamanlar geçirebiliyoruz. Vaktimizin büyük bir kısmını geçirdiğimiz ev ve ofislerimizde ki elektronik ürünlerimizi yönetmekle birlikte birde düşünmelerini sağlasaydık nasıl olurdu?

Çok daha fazlası için bizimle tanışın...

Elektrik Taahhüt


Asos Elektronik olarak 2004 yılından beri kendi sektöründe 1 numara olan birçok firmanın Elektrik, Data-Network, Aydınlatma ve Zayıf Akım Sistemleri konusunda çözüm ortaklığını yapmış bulunuyoruz.

Akıllı ev otomasyonu konusunda uzmanlaşan Asos Elektronik bugüne kadar birçok elektrik taahhüt projesini başarı ile gerçekleştirmiştir. Projeler kısmında, daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelerimizi inceleyebilir ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kablolu ve kablosuz ev otomasyonu ve akıllı ev çözümleri konusunda profesyonel bir hizmet ve sorunsuz bir altyapı için bizimle tanışın...

Led Aydınlatma


Günümüzde daha az enerji kullanılarak aydınlatmanın sağlanması adına üretilen Led ürünleri her yerde görmek mümkün. Ancak mekana, aydınlatılacak ortamın kullanım amacına, ya da ön plana çıkarılmak istenen bir objenin nasıl aydınlatılacağına neye göre karar vereceğinizi biliyor musunuz? Akıllı ev çözümleri ve otomasyon sistemleri kullanarak led aydınlatma sistemleri ile evinizi, akıllı evlere dönüştürebilirsiniz. 

Akılı Ev Sistemleri, lüks, konfor, rahatlık, aydınlatma, iklimlendirme vb. birçok alanda akıllı ev projelerinde kullanılmaktadır. Akıllı Ev Led Aydınlatma ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi aramanızı rica ederiz. Doğru aydınlatma için bizimle tanışın...