Hakkımızda

Asos Elektronik 2004 yılında, müşterilerine Elektrik Taahhüt ve Data projelerinde en uygun çözümleri sunmak ve çözüm ortağı olarak çalışmak üzere kurulmuştur.

Günümüzde uzman teknik personeli ile teknolojideki son gelişmeleri takip ederek müşterilerine sorunsuz anahtar teslim projeler sunmaktadır.

Firmamız 2009 yılında Control4 Akıllı Ev ve Otomasyon ürünleri İstanbul Bölge Bayisi olarak Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemleri pazarına girmiştir. Bu sayede teknolojinin sunduğu bütün kolaylıkları müşterilerimizle buluşturmanın ve sektörde bu işi ilk başaran öncü markalardan biri olma hedefine çok hızlı ulaşmıştır.

Asos Elektronik, konusunda uzman personeli ile çalışmakta olduğu eski ve yeni müşterilerine doğru, ekonomik ve hızlı çözümler sunan güvenilir bir firma olmakla gurur duymaktadır. Bilgisayar ortamında hazırlanan aydınlatma hesaplarıyla en ideal sistemlerin kurulması en küçük konuttan, en ileri teknoloji ile donatılmış akıllı binalara kadar, bütün elektrik projelerini profesyonel bir yaklaşımla hazırlanması sağlanmaktadır.

Saha uygulamalarında ki başarısını sektöründe en güçlü olan Dünya markaları ile kanıtlamış olan Asos Elektronik projelerinize uygun çözümleri sunmanın yanı sıra maksimum verimlilik ve optimum maliyetlerle sizlere çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyar.

ELEKTRİK TAAHHÜT VE AKILLI EV SİSTEMLERİ KONUSUNDA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN BİZİMLE TANIŞIN!